دوخت سفارشی پیراهن مردانه

یکی از خدمات سفارشی مجموعه مستر خیاطی دوخت پیراهن مردانه میباشد که با ظرافت و دقت بالا برای شما دوخته می‌شود. شما می‌توانید مدل دلخواه خود را انتخاب کرده و با جزئیات کامل طراحی و دوخت آن را به ما بسپارید. خیاط های ما با مهارت و تخصص بالای خود پیراهن را با طرح و مدل دلخواه شما دوخته و به شما تحویل می‌دهند.

دوخت لباس

کوتاه کردن آستین پیراهن مردانه

یکی از اتفاق های رایج بعد از خرید یک پیراهن مردانه بلند بودن قد آستین آن میباشد که با وجود سایز بودن خود پیراهن این قسمت برای ما اندازه نیست و ما نمی‌توانیم از این پیراهن استفاده کنیم .ما در مجموعه مستر خیاطی تمام خدمات مربوط به کوتاه کردن آستین پیراهن را برایتان انجام می‌دهیم.

تعمیرات لباس

کوتاه کردن قد پیراهن

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است هنگام خرید یک پیراهن با آن مواجه شوید بلند بودن قد پیراهن میباشد که با این مشکل شما نمی‌توانید از آن پیراهن برای قسمت روی شلوار استفاده نمایید. ما در مجموعه مستر خیاطی تمام خدمات مربوط به کوتاه کردن قد پیراهن را برایتان انجام می‌دهیم.

سایز کردن پیراهن مردانه

گاها این اتفاق برایتان افتاده که بعد از مدتی استفاده نکردن از یک پیراهن ک پوشیدن آن متوجه گشاد شدن و یا تنگ بودن آن پیراهن می‌شود که مسئله ناخوشایندی است و باعث شده که ما نتوانیم از آن پیراهن استفاده کنیم .ما در مجموعه مستر خیاطی تمامی خدمات مربوط به تغییر سایز پیراهن مردانه را به عالی ترین شکل برایتان انجام می‌دهیم.

ترمیم یقه پیراهن مردانه

یکی از مشکلاتی که معمولا بعد از پوشیدن یک پیراهن مردانه با آن مواجه می‌شود از بین رفتن لبه داخلی یقه آن میباشد که در این حالت آن پیراهن فقط به خاطر خرابی یقه غیر قابل استفاده می‌شود ما این خبر خوب را به شما می‌دهیم که می‌توانید یقه انواع مدل های پیراهن را مثل روز اول ترمیم کرده و از آن پیراهن استفاده نمایید.