تعمیرات لباس

تعمیرات لباس از خدمات مهم در خیاطی به شمار میرود که شامل انجام دادن کارهای کوچک و بزرگ و تخصصی میباشد کارهایی که انجام دادن آنها به ما کمک زیادی میکند تا لباسهایمان را همان گونه که دوست داریم و مناسب اندام ماست استفاده کنیم .تعمیرات لباس امروزه به دلایل مختلف بیشتر از پیش مورد توجه قرار گرفته است در حدی که می‌توان رد پای آن را در تمام لباسهایمان داشته باشیم از کوتاهی های لباس تا سایز کردن کلی آن و نکته مهم داشتن یک خیاط حرفه ای با مهارت بالا میباشد که ما در مجموعه مستر خیاطی تمام این خدمات را به عالی ترین شکل به شما ارائه می‌دهیم.

تعمیرات لباس بصورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای

تعمیرات لباس از جمله خدماتی بشمار میرود که در خیلی از اوقات به دلایل مختلف به آن نیاز پیدا میکنیم دلایلی مثل کم کردن سایز و یا تغییر مدل های لباس که باعث میشود با این که لباس ها نو هستند ولی ما نمیتوانیم از آنها استفاده کنیم ما در مجموعه مستر خیاطی تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لباس های زنانه و مردانه را با مهارت و تخصص بالا برایتان انجام میدهیم تعمیراتی همچون تغییر سایز کت و شلوار های مردانه، تغییر مدل و یا سایز لباس های شب و مجلسی زنانه، تعمیرات تخصصی پالتو های پوست و تعمیرات تخصصی کاپشن های چرم. تمامی این خدمات همراه با پرو و اندازه گیری توسط خیاط خانم و آقا در محل شما و سرویس رایگان دریافت و تحویل سفارشات به شما ارائه میشود.

تعمیرات لباس زنانه

لباس‌های زنانه به دلیل تنوع بالا در مدل و جنس پارچه بیشتر نیازمند تعمیر و یا تغییر مدل هستند تغییراتی همچون تنگ کردن و یا گشاد کردن سایز لباس‌ها به صورت کامل و یا تغییر دادن مدل آنها ما در مجموعه مستر خیاطی تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لباس زنانه را با تخصص و مهارت بالا برایتان انجام می‌دهیم.

تعمیرات لباس زنانه

تعمیرات لباس مردانه

لباس های مردانه جز لباسهایی هستند که تعمیرات آنها از اهمیت زیادی برخوردار است و نیازمند تخصص و مهارت بالا میباشد، شما می‌توانید در مجموعه مستر خیاطی تمامی خدمات مربوط به تعمیرات لباس‌های خود را از قبیل تغییر دادن سایز کت و شلوار، پالتو، پیراهن و لباس‌های دیگر را تغییر داده و متناسب با سایز و اندام خود از آنها استفاده نمایید.

تعمیرات لباس مردانه

تعمیر پیراهن مردانه

یکی از لباس‌های مهم برای هر آقا پیراهن مردانه میباشد که ممکن است به دلایل گوناگون مثل تغییر سایز برایمان گشاد شده باشد و ما نتوانیم از آن پیراهن استفاده کنیم که در این شرایط آن پیراهن غیر قابل استفاده می‌شود ، ولی ما می‌توانیم در این مجموعه تمام مشکلات مربوط به پیراهن مردانه را از قبیل گشاد بودن سایز آن، بلندی قد آستین و یا سرشانه ها و حتی بلند بودن قد آن را برایتان تغییر دهیم و به سایز دلخواه شما تبدیل کنیم.

پیراهن مردانه

تعمیرات شلوار‎‎

یکی از‌ اصلی ترین لباس‌هایی که استفاده زیادی را از آنها داریم شلوارها هستن ، و امروزه به دلیل تنوع بالای آنها، در مدل های متفاوتی از آنها استفاده می‌کنیم ،گاها این اتفاق برایمان رخ داده است که بعد از پوشیدن یک شلوار متوجه گشاد بودن و یا تنگ شدن آن می‌شویم که این دلیل باعث شده نتوانیم از آن شلوار استفاده کنیم ما در این مجموعه می‌توانیم تمام خدمات مربوط به گشاد بودن ،تنگ بودن ،تغییر سایز کمر و یا تنگ بودن شلوارها را برایتان انجام دهیم

تعمیرات شلوار‎‎

تغییر سایز و مدل انواع لباس

گاها این اتفاق برایتان افتاده است که موقع پوشیدن یک لباس متوجه گشاد بودن و یا تنگ بودن آن شده اید و این مسئله باعث شده تا شما نتوانید از آن لباس در آن زمان استفاده کنید مجموعه مستر خیاطی با استفاده از تخصص و مهارت بالا این امکان را برایتان فراهم کرده که بتوانید هر لباسی را که نیازمند تغییر سایز و یا تغییر مدل باشد را براحتی برایتان انجام دهد تا شما بتوانید مجدد از آن لباسها استفاده نمایید.

رفو و ترمیم پارگی لباس

یکی از رایج ترین نوع تعمیرات لباس رفو کردن آنها میباشد، احتمالا این اتفاق برایتان افتاده است که لباستان به جایی گیر کرده و آن قسمت پاره شده و آن لباس را غیر قابل استفاده کرده است ما در مجموعه مستر خیاطی تمامی خدمات مربوط به رفو لباس را با مهارت بالا برایتان انجام می‌دهیم.

تغییر سایز انواع تیشرت ها

تیشرت ها جز لباسهایی هستند که در فصول گرما از آنها استفاده زیادی می‌شود. یکی ازمهمترین دلایل برای استفاده نکردن از یک تیشرت بزرگ بودن سایز آن میباشد و به همین علت از آن تیشرت استفاده نمی‌کنید و دلیل دیگر آن تصور اینکه شاید بعد از کوچک کردن سایز یک تیشرت حالت اولیه آن از بین برود و نتوانید از آن استفاده کنید. ما در مجموعه خیاطی آنلاین سایز تیشرت ها را به صورت کاملا تخصصی تغییر می‌دهیم به صورتی که حالت اولیه آن مثل روز اول حفظ می‌شود و شما میتوانید از آنها استفاده کنید.

تعمیرات مانتو زنانه

یکی از لباسهایی که تمام خانم ها از آن استفاده زیادی را دارند مانتوها هستن که در طرح ها و مدل های مختلف در کمد لباسها یافت می‌شوند. از دلایل بسیار مهم برای استفاده نکردن یک مانتو گشاد بودن و یا تنگ شدن یک مانتو میباشد که دلایل متفاوتی مثل تغییر سایز و یا تکراری شدن مدل آن میباشد. ما در این مجموعه می‌توانیم سایز و مدل مانتوها را نغییر دهیم تا شما بتوانید از آن استفاده مفید تری را داشته باشید.

تعمیر لباس بچه گانه

یکی از خدمات مهم در این مجموعه تعمیرات لباس بچه‌گانه میباشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. گاها این اتفاق برایتان افتاده است که بعد از خرید یک لباس برای فرزندتان و استفاده نکردن آن در کوتاه مدت متوجه تنگ شدن و یا سایز نبودن آن شده اید که این اتفاق باعث شده تا از لباسی که زمان زیادی از خرید آن نگذشته نتوانید استفاده کنید و مجدد به فکر خرید لباس جدیدی باشید. ما در مجموعه مستر خیاطی تمام خدمات مربوط به تعمیرات لباس بچه گانه را به عالی ترین شکل برایتان انجام می‌دهیم.

تعمیرات لباس های خاص و برند

یکی از خدماتی که در مجموعه مستر خیاطی با دقت و ظرافت بالایی انجام می‌شود تعمیر لباس های برند داخلی و خارجی میباشد که به دلیل وجود حساسیت و قیمت بالای این مدل لباسها بیشتر از لباس‌های دیگر مورد توجه قرار گرفته و با دقت بیشتری تعمیر می‌شوند، لباسهایی با پارچه ها و دوخت هایی کاملا خاص و منحصر به فرد. ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که می‌توانید با خیالی آسوده تعمیرات لباس‌های خاص و برند خود را به ما بسپارید تا بتوانید استفاده مفید تری را از آنها داشته باشید.

تعمیر شومیز زنانه

یکی از گزینه هایی که در تعمیرات لباس زنانه مورد توجه قرار میگیرد شومیز ها هستن که بیشترین مصارف استفاده آنها در مراسم های رسمی و مجلسی میباشد و به همین علت مهم است که یک شومیز را با سایز مناسب خود داشته باشیم. ما در مجموعه مستر خیاطی تمامی خدمات مربوط به تغییر سایز شومیز ها را به عالی ترین شکل برایتان انجام می‌دهیم .

تعمیر لباس‌های جین

لباس‌های جین از دسته لباسهایی هستن که با عنوان اسپرت بیشترین استفاده را دارند ،لباس‌های جین شامل پیراهن ها ،شلوارها،مانتو ها و حتی کت ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در برخی از این لباسها به دلیل ضخامت بالای پارچه جین سایز آن نیز تغییر می‌کند و ما موقع پوشیدن آن لباس متوجه سایز نبودن آن می‌شویم که آن لباس را غیر قابل استفاده می‌کند. ما در مجموعه‌ مستر خیاطی تمامی تعمیرات لباس‌های جین را به عالی ترین شکل برایتان انجام می‌دهیم.

تعمیرات لباس‌های چرم

یکی از لباسهایی که تعمیر آنها نیازمند مهارت و تخصص بالایی است لباس‌های چرم هستند. لباس‌های چرم به دو دسته چرم مصنوعی و چرم طبیعی تقسیم می‌شوند که هر کدام از آنها شرایط خاص خود را دارند و برای دوخت لباس‌های متفاوت مورد استفاده قرار می‌گیرند ما در مجموعه مستر خیاطی تمام تعمیرات مربوط به لباس‌های چرم را به عالی ترین شکل برایتان انجام می‌دهیم.

تعمیرات لباس‌های مجلسی

یکی از مهمترین لباسها در مهمانی ها لباس‌های مجلسی می‌باشند که در طرح ها و مدل های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. از مهمترین مشکلاتی که ممکن است برای هر لباس مجلسی پیش بیاید تغییر سایز و یا مدل آن است که باعث می‌شود ما از آن لباس استفاده ای نکنیم. ما در مجموعه مستر خیاطی تمامی تعمیرات لباس های مجلسی را با دقت فراوان و به عالی ترین شکل برایتان انجام می‌دهیم.

تعمیرات کت و شلوار مردانه

بی شک کت و شلوار مردانه را می‌توانم جزو مهمترین لباسها برای هر آقای شیک پوشی دانست که با پوشیدن آن استایل جذاب و رسمی را به خود می‌گیرد و یکی از مشکلاتی که ممکن است با آن روبه رو شود سایز نبودن کت و یا سایز شلوار آن میباشد که ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم. شما می‌توانید در مجموعه مستر خیاطی تمام خدمات مربوط به تعمیرات کت و شلوار خود را به عالی ترین شکل انجام دهید.

مستر خیاطی!

مستر خیاطی اولین خیاطی آنلاین کشور

سفارش آنلاین تماس با ما