تعمیرات لباس

از جمله خدماتی که در خیلی از زمان‌ها به آن نیاز پیدا می‌کنیم تعمیرات لباس است که ممکن است به دلایل گوناگون مثل کم کردن سایز و یا تغییر مدلهای لباس و غیره را نیاز داشته باشد که در هر حالتی نیازمند تخصص و مهارت بالایی در این زمینه میباشد به همین دلیل مهم است که بدانید لباس‌های خود را به چه مجموعه ای برای تعمیر بسپارید. مجموعه مستر خیاطی به دلیل به کار گیری افراد متخصص در این زمینه و تجربه بالا بدون واسطه تمام خدمات مربوط به تعمیرات لباس را برای شما با خدمات بی نظیری همچون سرویس رایگان، پرو و اندازه گیری در محل و سرویس های رایگان برای شما انجام می‌دهد.

تعمیرات لباس زنانه

در تعمیرات لباس زنانه به دلیل پیچیدگی های لباس ها و تنوع بالای آنها نسبت به لباس مردانه از حساسیت بیشتری برخوردار هستند در لباس‌های زنانه اکثر قسمتها بایستی با ظرافت و دقت بیشتری دوخته شود لباسهایی مانند لباس شب و مجلسی، انواع لباس‌های عروس، بلوز ها و شومیزها و انواع مانتو ها و …

تعمیرات لباس زنانه

تعمیرات لباس مردانه

تعمیرات لباس مردانه نیز همانند لباس های زنانه دارای جزئیاتی میباشد که در برخی ازلباسها بیشتر می‌توان آن را مشاهده کرد برای مثال کت مردانه، تعمیر کردن و یا تغییر سایز یک کت مردانه نیاز مهمی به مهارت و تخصص دارد چرا که هر تعمیر کار لباسی به خود این اجازه را نمی‌دهد تا یک کت مردانه را بدون مهارت بشکافد و سایز آن را تغییر دهد. به همین دلیل است که تعمیرات لباس مردانه هم از اهمیت بالایی برخوردار میباشد و شما نمی‌توانید لباس‌های خود را به همین راحتی به هر شخصی که خود را تعمیر کار لباس معرفی می‌کند بسپارید.

تعمیرات لباس مردانه

تغییر سایز انواع لباس

یکی دیگر از رایج ترین نوع تعمیرات لباس کوتاهی می‌باشد، ممکن است که شما بعد از مدتی بخواهید تغییری در لباستان ایجاد کنید، برای اینکار بهترین راه حل کوتاه کردن آن است، اما برای انجام این کار باید دقت کنید. لباسی که کوتاه شود، دیگر به حالت اول خود باز نمیگردد و این ممکن است باعث شود شما دیگر نتوانید از آن استفاده کنید.

رفو، ترمیم و تعمیر انواع لباس

یکی از رایج ترین نوع تعمیر لباس رفو کردن است، اگر قسمتی از لباستان پاره شده است، از طریق رفو کردن می‌توانید آن قسمت را بپوشانید. رفو کردن چند نوع دارد که با توجه به میزان پارگی، و جنس پارچه متفاوت است، نکته‌ای که وجود دارد این است که رفو کردن معمولا برای لباس‌های جین قابل انجام است. رفو لباس چند نوع دارد که بسته به میزان پارگی، و جنس پارچه متفاوت است، نکته ای که وجود دارد این است که رفو کردن معمولا برای لباس های جین قابل انجام است.

Khayati-Online.com

مستر خیاطی!

مستر خیاطی اولین خیاطی آنلاین کشور

سفارش آنلاین تماس با ما