تعمیرات لباس مجلسی

لباس‌ مجلسی و لباس شب به دلیل استفاده در مراسم های رسمی بیشتر از لباس‌های دیگر مورد توجه قرار می‌گیرند به همین دلیل بیشتر از لباس‌های دیگر نیاز به تعمیر و یا تغییر مدل دارند تغییراتی از قبیل تنگ بودن و یا گشاد بودن لباس، کوتاه کردن قد آستین و یا قد خود لباس و یا تعویض زیپ لباس.

تعمیرات لباس‌

تعمیرات لباس زنانه

تعمیرات لباس‌ زنانه همراه با پرو و اندازه گیری در منزل و محل کار شما

تعمیرات لباس‌

طراحی و دوخت انواع لباس‌ زنانه مطابق با جدیدترین متد روز دنیا!

تعمیرات لباس مجلسی

لباس شب

لباس عروس

لباس مجلسی

دوخت لباس مجلسی

برای داشتن یک لباس مجلسی زیبا نیازی نیست که حتما مبلغ زیادی را هزینه کنید شما میتوانید با کمی سلیقه و داشتن یک مشاور خوب و عالی لباس مهمانی متناسب و ایده آل خود را داشته باشید.
مستر خیاطی این امکان را فراهم کرده تا با پرو و اندازه گیری در منزل یا محل کار خود با خیاط های خانم و آقا برترین خدمات را به شما ارائه دهد.

از مهم ترین دلایل زیبایی یک لباس مهمانی عالی و خیره کننده نوع پارچه و مدل آن است!

کوتاه کردن قد ‌انواع لباس مجلسی

لباس‌های شب و یا مجلسی به دلیل تنوع مدل و طرح های آنها دارای قد و بلندیهای متفاوتی هستن به همین دلیل گاهی اوقات بعد از پوشیدن لباس شب و یا مجلسی متوجه بلند بودن قد آن می‌شوید که برایتان ناخوشایند است نکته مهم اینجاست که شما می‌توانید با داشتن یک خیاط متخصص در امور تعمیرات لباس مجلسی قد آنها را به عالی ترین شکل ممکن طبق قد دلخواه خود در بیاورید تا به بهترین شکل از آن‌ها استفاده کنید.

اتفاقی که معمولا در خرید لباس‌های شب و مجلسی زیاد رخ می‌دهد بلند بودن قد آنهاست که در این قسمت شما می‌توانید با مراجعه کردن به یک خیاط حرفه ای قد آن را به اندازه دلخواه خود در بیاورید اما نکته قابل توجه این است که بایستی دقت زیادی به قسمت پایین و جزئیات لباس داشته باشیم چون در ۸۰ درصد پایین لباس‌های شب تورهای مخصوصی برای زیبا ایستادن پایین کار استفاده می‌شود که باید حتما بعد از کوتاه کردن لباس مجدد آن را به پایین لباس بدوزیم.

تغییر مدل انواع لباس‌ شب

یک لباس شب و مجلسی ایده آل بایستی احساس راحتی، زیبایی و خاص بودن را به شما بدهد لباس‌های شب و مجلسی به دلیل تنوع مدل و پارچه های خاص می‌باشند از این رو دارای جذابیت زیادی هستند و به همین دلیل است که یک لباس شب و یا مجلسی بیشتر از چند بار مورد استفاده قرار نمی‌گیرد و در کمد لباس‌هایمان می‌ماند.

طراحی لباس شب و مجلسی

لباس‌های شب و مجلسی به دلیل نوع استفاده و طراحی های خاص و پارچه های مورد استفاده شده در آن‌ها همیشه جز لباس‌های بی نظیر به شمار می‌روند به همین دلیل در دسته بندی طراحی لباس‌های خاص قرار می‌گیرند در طراحی این نوع لباس‌ها از دقت و ظرافت بیشتری استفاده می‌شود.

تعمیرات لباس مجلسی

چگونه می‌توانیم مدل لباس‌ مجلسی خود را تغییر دهیم؟ شما اگر لباس شب و یا مجلسی دارید که مدتها است به دلایل مختلف مثل تنگ شدن آن و یا دوست نداشتن مدل از آن‌ها استفاده ای نمی‌کنید را می‌توانید با داشتن یک خیاط کاملا حرفه ای و عالی به مدل و سایز دلخواه خود تغییر دهید و مجدد از آن‌ها استفاده نمایید این کار بر خلاف تصور خیلی‌ها انجام شدنی است.