چگونه می‌توانیم مدل یا سایز لباس شب و مجلسی خود را تغییر دهیم ؟

یک لباس شب و مجلسی ایده آل بایستی احساس راحتی، زیبایی و خاص بودن را به شما بدهد قطعا این اتفاق برایتان پیش آمده که لباس شب و یا مجلسی دارید که مدتهاست به دلایل گوناگون مثل تنگ بودن، گشاد شدن و یا دوست نداشتن مدل، استفاده‌ای را از آنها نمی‌کنید جالب است که بدانید بر خلاف تصور خیلی‌ها تمام این موارد در لباس‌های شب و مجلسی قابل انجام است و شما میتوانید سایز و مدل لباس‌هایتان را به سایز و مدل دلخواهتان تغییر دهید تا بتوانید استفاده مفیدتری را از آنها داشته باشید.

تعمیرات لباس‌

کوتاه کردن قد لباس‌های شب و مجلسی

لباس‌های شب و مجلسی به دلیل تنوع مدل و طرح های مختلف دارای قد و بلندیهای متفاوتی هستن مشکلی که معمولا در خرید لباس‌های شب و مجلسی با آن مواجه میشوید بلند بودن قد آنهاست که باعث می‌شود شما احساس راحتی را بعد از پوشیدن لباس نداشته باشید، ما در مجموعه مسترخیاطی با مهارت و تخصص بالای خود تمام خدمات مربوط به کوتاه کردن قد لباس‌های ساده، مدل دار، سنگ دوزی و غیره را به عالی ترین شکل ممکن برایتان انجام می‌دهیم.

طراحی و دوخت لباسهای شب و مجلسی

یکی از از روش‌ها برای داشتن یک لباس مجلسی خاص و زیبا دوختن آن لباس توسط یک خیاط ماهر و متخصص میباشد، از نکات مهم که در این قسمت باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید پارچه و طرح لباس است که بایستی با هم هماهنگ باشند. مجموعه مسترخیاطی با مهارت و تخصص بالا می‌تواند بهترین مشاور برای شما عزیزان باشد تا بتوانید لباسی زیبا و منحصر به فرد خودتان را داشته باشید.

دوخت لباس

خدمات خاص پرو و اندازه گیری

مجموعه مستر خیاطی برای راحتی شما عزیزان تمامی خدمات مربوط به پرو واندازه گیری لباس‌های شب و مجلسی اعم از تعمیرات و دوخت را در هر مکانی که شما بخواهید ارائه می‌دهد تا شما بتوانید به راحت ترین شکل از این خدمات استفاده نمایید.

مستر خیاطی در هر زمان و مکان که شما بخواهید.