تعمیرات شلوار

یکی از لباس‌های مهمی که بیشترین استفاده را از آنها داریم شلوارها هستند و به همین دلیل نیازمند نگهداری و تعمیر بیشتری نسبت به لباس‌های دیگر هستند. گشادی کمر و باسن ،سایز نبودن قسمت ران ،زانو و دمپا ، خراب شدن زیپ و یا بلند بودن قد از مشکلات اصلی برای یک شلوار به شمار می‌روند.

تعمیرات لباس

تنگ و یا گشاد بودن کمر شلوار

یکی از مشکلاتی که ممکن است بعد از پوشیدن یک شلوار با آن مواجه شوید تنگ بودن و یا گشاد بودن کمر شلوار میباشد که این اتفاق باعث شده که ما از آن شلوار نتوانیم استفاده کنیم که ما این مشکل شما را در مجموعه مستر خیاطی به صورت کامل حل کرده ایم شما می‌توانید در صورت تنگ بودن و یا گشاد بودن کمر شلوارهایتان آنها را به مجموعه ما بسپارید تا به عالی ترین شکل برایتان انجام دهیم.

گشاد بودن قسمت ران ،زانو و دمپا شلوار

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است در شلوار ها با آنها روبه رو شویم گشادی قسمت ران ،زانو و یا دمپا شلوار است که نقش مهمی را در خوش ترکیب کردن یک شلوار ایفا می‌کند، اگثر اوقات با پوشیدن یک شلوار متوجه خوش استایل نبودن آن میشوید که در این شرایط می‌توانید با تنگ کردن قسمت هایی که به آن اشاره کردیم استایل جدیدی را ایجاد کنید تا از آن شلوار به عالی ترین شکل استفاده کنید.

 

بلند بودن قد شلوار

یکی از مهمترین مواردی که بعد از خرید یک شلوار با آن روبه رو میشوید بلندی قد شلوار است که طبیعتا در این حالت بایستی قد آن را کوتاه کرده تا بتوانید از آن شلوار استفاده نمایید .قد های شلوار مدل های متفاوتی دارد که شما میتوانی هر یک از آنها را انتخاب کرده و قد شلوار را به آن حالت کوتاه نمایید .کوتاهی قد ارجینال (مختص شلوار های جین و کتان ) کوتاهی پاکتی (مختص شلوارهای پارچه ای و کتان ) کوتاهی پسدوز (مختص شلوارهای پارچه ای ) و در آخر کوتاهی ساده که همه مدل شلوار را در بر می‌گیرد.

تعویض زیپ شلوار

یکی از مشکلات ناخوشایندی که ممکن است برای شلوارهایتان اتفاق بیفتد خراب شدن زیپ آن میباشد که دلایل گوناگونی دارد که خیلی از ما این تصور را داریم که دیگر نباید از این شلوار استفاده کنیم ،ولی خبر خوب این است که شما می‌توانید با تعویض مجدد زیپ شلوار بارها و بارها از آن شلوار نمایید ، ما در مجموعه مستر خیاطی تمام خدمات مربوط به تعویض زیپ شلوار را برایتان انجام می‌دهیم.