مانتو یکی از اصلی ترین لباسهای خانم های ایرانی به شمار میرود، از مهمترین مواردی که برای داشتن یک مانتو خوب باید در نظر داشت جنس پارچه و مدل آن است.
این روزها به خاطر تنوع زیاد پارچه و مدل های مانتو انتخاب یک مانتو که با سلیقه همه خانمها هماهنگ باشد سخت‌تر شده است. بارها این اتفاق افتاده که شما از مدل مانتویی خوشتان آمده و پارچه آن را دوست نداشتید و یا بر عکس پارچه آن کار را دوست داشتید و از مدلش راضی نبودید.
در این مواقع بهترین پیشنهاد برای شما دوختن مانتو است، شما میتوانید با پارچه دلخواه خود به راحتی هر مدلی را که به آن علاقه دارید را بدوزید.
البته در این قسمت باید یادآور شویم که داشتن یک خیاط خوب و حرفه ای مسئله‌ای مهم و حیاتی است چرا که فقط در این حالت می‌توانید به خواسته‌های خود یعنی داشتن یک مانتو حرفه‌ای و شیک برسید.
ما در مجموعه مستر خیاطی با طراحان و خیاطان حرفه‌ای این امکان را به وجود آوردیم تا شما بتوانید به راحت‌ترین شکل ممکن هر مدلی را که در ذهن خود دارید را اجرایی کنیم.
مستر خیاطی با خدمات اندازه گیری و پرو در منزل و یا محل کار شما و با دادن مشاوره برای انتخاب جنس و مدل پارچه این امکان را به شما میدهد که به راحتی مانتو دلخواه خود را داشته باشید.

۱ . مانتوهای عبایی و کیمونو
۲. مانتوهای ساده (یقه گرد-یقه هفت )
۳. مانتوهای کتی با برش های صاف و عصایی
۴. مانتوهای یقه دار ( انگلیسی ، آرشال ، آمریکایی و غیره )

مستر خیاطی/ خیاطی انلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس درواتساپ