دوخت شلوار مردانه

شلوار مردانه جزء لباس‌هایی است که بیشترین استفاده را از آنها داریم. یک شلوار اورجینال باید حس راحتی، زیبایی و استایل خوبی به همراه داشته باشد.

خدمات خیاطی آنلاین

ارائه بهترین خدمات خیاطی در تهران و شهرستان ها

خدمات خیاطی

انواع شلوار مردانه

شلوار پارچه‌ای، شلوار کتان و شلوار جین بیشترین استفاده را در بین آقایان دارد. شلوار پارچه‌ای معمولا یا به صورت تک و یا با کت و شلوار استفاده می‌شوند، شلوارهای کتان هم گاها با کت‌های اسپرت و در خیلی از اوغات به صورت تک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تعمیرات شلوار مردانه

سایزبندی لباس‌ها برای خود قوانینی دارد. اما نمیدانم چرا، هنگام خرید شلواری جدید در ایران، درصد کمی از شلوار‌ها تماما اندازه‌مان است و نیاز به خیاطی و تغییر سایز ندارد، به همین دلیل زمانی که قصد خرید شلوار جدیدی را دارید احتمالا برای کوتاهی قد و یا تغییر سایز کمر آن باید به یک خیاط مراجعه کنید.

کوتاهی قد شلوار

این روزها شلوار‌های دمپا پاکتی و دمپا کوتاه بسیار زیاد شده است به همین دلیل ممکن است بخواهید بجای خرید یک شلوار جدید، مدل شلوار قدیمی خود را تغییر دهید و استایل آن‌ را بروز کنید، مثلا مدل دمپای شلوار خود را تغییر دهید و یا قد آن‌ را کوتاه کنید.

  • کوتاهی پسدوز و پاکتی برای شلوارهای پارچه ای
  • کوتاهی فابریک و ارجینال برای شلوارهای جین و کتان

رفو انواع شلوار مردانه

یکی از اتفاق های ناخوشایندی که می‌تواند برای شلوارهای شما بیفتد پاره شدن قسمت داخلی پا است که به علت ساییده شدن قسمت داخلی شلوار و رانها به هم می‌باشد احتمالا بعد از دیدن این اتفاق شلوارها را کنار گذاشته و استفاده ای از آنها نمیکردید ولی جالب است که بدانید تمام این پارگی ها قابل ترمیم می‌باشد که به اصطلاح به آنها رفو شلوار گفته می‌شود که در مستر خیاطی به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود.

مستر خیاطی!

مستر خیاطی اولین خیاطی آنلاین کشور

سفارش آنلاین تماس با ما