درباره ما بیشتر بدانید

Mester Khayati

مستر خیاطی اولین استارت آپ در حوزه خیاطی می‌باشد که به صورت آنلاین بدون هیچ واسطه ای تمام کارهای خیاطی شما را انجام میدهد. تعمیرات لباس یکی از خدمات تخصصی و کاملا حرفه‌ای مستر خیاطی آنلاین می‌باشد. در خیاطی به کوتاه کردن ساده یک قد شلوار تا تغییر دادن یک مدل لباس شب تعمیرات لباس گفته می‌شود که از راحت ترین قسمت تا سخت ترین قسمت نیازمند تخصص و مهارت می‌باشد. امروزه تعمیرات لباس زنانه و مردانه یکی از رشته های مهم و اساسی در خیاطی می‌باشد که می‌بایست به صورت کاملا حرفه ای و با ظرافت آن را انجام داد.

باما در تماس باشید
services

خدمات مسترخیاطی

مستر خیاطی با اجرای یک ایده فوق العاده تصمیم گرفته است سیستم آنلاینی را طراحی کند که شما در هر زمان به راحت ترین شکل ممکن بتوانید لباس های خود را به ما بسپارید و با هر مدلی که میخواهید آن را بدوزید و یا تعمیر کنید.

مستر خیاطی تنها خیاطی آنلاینی می‌باشد که به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای به صورت مستقیم و بدون واسطه خدمات را به شما ارائه می‌دهد.

سفارش آنلاین

به منظور ارائه خدمات بهتر، پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

مشتریان راضی

ثبت نظرات
Mester Khayati

خیاطی آنلاین

کارشناسان آنلاین مستر خیاطی در سریع ترین زمان سفارشات شما را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و بعد از انجام دادن سفارشات شما در هر زمان و هر مکانی که شما بخواهید به شما تحویل میدهد. یکی دیگر از خدمات فوق العاده‌ی مستر خیاطی، پرو و اندازه گیری لباس توسط خیاط‌های خانم و آقا در محل کار یا منزل شما است که به درخواست شما انجام می‌شود.

شما میتوانید به روش سفارش آنلاین در وب سایت مستر خیاطی به راحت ترین شکل ممکن در هر ساعت از شبانه روز اقدام به ثبت سفارش نمایید، کارشناسان آنلاین مستر خیاطی بعد از ثبت سفارش شما در سریع ترین زمان پیگیری سفارشات شما را انجام خواهند داد.

مسترخیاطی تنها خیاطی آنلاینی هست که به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای این خدمات را به شما ارائه میدهد، یکی دیگر از خدمات عالی مستر خیاطی طراحی و دوخت انواع لباس‌های زنانه و مردانه است.

شما حتی میتوانید با درخواست انتخاب پارچه از نزدیک پارچه‌های مورد نظر خود را مشاهده کرده و نوع پارچه خود را در تنوع رنگ و مدل دلخواه خود سفارش دهید.
مستر خیاطی این امکان را به شما میدهد که قبل از انجام دادن خدمات خیاطی ( تعمیرات تخصصی) ( طراحی و دوخت ) با مشاوره رایگان از تمام جزئیات کار مطلع باشید.